اخبار سایت اخبار گنبد - کد خبر : 22 مورخ:[1394-10-12 23:38:01]
۱۸ سال از آغاز ساخت برخی پروژه های نیمه تمام گلستان می گذرد

۱۸ سال از آغاز ساخت برخی پروژه های نیمه تمام گلستان می گذرد

معاون امور هماهنگی و اقتصادی استاندار گلستان گفت: از زمان آغاز ساخت برخی پروژه های عمرانی استان ۱۸ سال می گذرد و به پایان نرسیده است.

معاون امور هماهنگی و اقتصادی استاندار گلستان گفت: از زمان آغاز ساخت برخی پروژه های عمرانی استان ۱۸ سال می گذرد و به پایان نرسیده است.

به گزارش خبرنگار مهر، علی مرگدری پیش از ظهر شنبه در جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان گلستان ابتدا به انتخابات پیش رو اشاره و اظهار کرد: انتخابات مجلس های شورای اسلامی و خبرگان در پیش است و از همه مدیران و فرمانداران می خواهیم از جانبداری پرهیز کنند و در مجموعه خود مراقب باشند امکانات دستگاه ها علیه یا له فردی استفاده نشود.

مرگدری افزود: دهه مبارک فجر پیش مقدمه ای برای حضور باشکوه تر مردم در انتخابات است و در شورای معاونین مقرر شد پروژه هایی که در این ایام قابلیت افتتاح یا کلنگ زنی دارند با هماهنگی مدیران دستگاه ها و فرمانداران صورت بگیرد.

وی با اعلام اینکه ارائه عملکرد دوسال اخیر از سوی فرمانداران و دستگاه های اجرایی مورد توجه قرار بگیرد، گفت: مزیت های پیشرو اولویت ها را مشخص می کند و به پاسخگویی به مطالبات اثربخشی بیشتری خواهد بخشید.

وی به واگذاری پروژه های ملی و استانی اشاره و بیان کرد: فراهم آوردن زمینه حضور همه فعالان اقتصادی یکی از اهداف واگذاری پروژه ها است و ما همزمان هردو بخش را پیگیری می کنیم.

معاون امور هماهنگی و اقتصادی استاندار گلستان اظهار کرد: برخی طرح ها که دستگاه ها می گویند حتماً باید در اختیار خودشان باشد، ما می توانیم با تعیین برخی مکانیزم هایی شرایط تملک آنها را فراهم و به مبحث چابکسازی دستگاه ها کمک کنیم.

مرگدری افزود: اخیراً دکتر نوبخت رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور نامه ای به استان ها ابلاغ کرده و نوشته است که موانع واگذاری طرح ها را اعلام کنید و ما باید جلسات بیشتری برای هماهنگی مدیران داشته باشیم.

وی با بیان اینکه رویکرد ما باید به سمت بخش غیردولتی باشد، خاطرنشان کرد: پروژه هایی داریم که ۱۸ سال از عمرشان گذشته و به اتمام نرسیده و با این اعتبارات اندک تا ۲۰ سال آینده نیز به بهره برداری نخواهد رسید.

وی با تاکید بر نقشه راه تامین مالی گفت: استاندار بر نقشه راه تاکید داشته و باید از راه های مختلف به دنبال جذب بودجه برای اتمام پروژه های نیمه تمام باشیم.


» برچسب ها :

مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
سایت ساز خبری : فارس خبر