اخبار سایت اخبار گنبد - کد خبر : 36 مورخ:[1394-10-22 12:28:01]
۲۰ درصد نانوایی‌های گنبدکاووس آزادپز شد

۲۰ درصد نانوایی‌های گنبدکاووس آزادپز شد

 هم‌اکنون 360 نانوایی در سطح شهرستان وجود دارد که 20 درصد آن آزاد پز هستند و ما در صددیم مشکلات تمام نانوایان را بررسی و برای رفع آن اقدام کنیم.

فرماندار ویژه گنبدکاووس و معاون استاندار گلستان گفت: تاکنون ۲۰ درصد نانوایی‌های شهرستان گنبدکاووس آزادپز شده است.

محمد حمیدی شامگاه دوشنبه در نشست خبازان با محوریت حضور حداکثری در انتخابات اظهار داشت: برای برگزاری انتخابات سالم و مشارکت حداکثری جلسات مختلفی با اصناف مختلف برگزار شده است.

وی افزود: هم‌اکنون 360 نانوایی در سطح شهرستان وجود دارد که 20 درصد آن آزاد پز هستند و ما در صددیم مشکلات تمام نانوایان را بررسی و برای رفع آن اقدام کنیم.

فرماندار ویژه گنبدکاووس و معاون استاندار گلستان تصریح کرد: دولت در بخش‌های زیادی یارانه می‌دهد و یکی از این بخش‌ها نان و گندم است و بیشترین طبقات اجتماعی جامعه از این مواد غذایی استفاده می‌کنند و ما در نظر داریم در یک چهارچوب خاص برنامه‌ریزی شده و به سمتی حرکت کنیم که هم کیفیت نان افزایش یابد و هم مصرف کننده به مقدار لازم نان تهیه کند.

حمیدی گفت: 2 انتخابات بزرگ تجمیع شده و اواخر سال جاری برگزار خواهد شد و این دو انتخابات در شرایط کنونی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و به همین علت باید سعی کنیم تا مشارکت مردم را در این انتخابات به حداکثر برسانیم.

وی اظهار کرد: شما نانوایان با برخورد خوب و ارائه نان با کیفیت می‌توانید امید و انگیزه را در مردم ایجاد کنند و بهترین معیاری که ‌می‌تواند مدنظر شما باشد فرمایشات مقام معظم رهبری در مسیر برگزاری این انتخابات است.

منبع: تسنیم

» برچسب ها : , نانوایی , گنبد , نانوایی گنبد , گنبد , نانوایی , گنبد , نانوایی گنبد , گنبد

مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
سایت ساز خبری : فارس خبر